Про нас

Інтернет-магазин натуральної косметики пропонує Вам широкий асортимент продукціі вітчизняних виробників. В нас Ви знайдете все – від зубної пасти до безпечних засобів прибирання оселі. Ми дуже ретельно відбираємо засоби з догляду – крема, шампуні, бальзами, мазі тощо, щоб запропонувати Вам  найкраще з гарантованим результатом!

Купити натуральну косметику можна через наш сайт Cosmoved з будь-якого куточку України, де є поштовий зв’язок. Для киян щоденно працює магазин з розширеним асортиментом (від декоративної косметики до пилочки для нігтів) в ТЦ “Навігатор”, що в 2-х хвилинах ходи від метро Дружби народів. Саме там Ви можете потішити себе добірними парфумами, які ми (на прохання клієнтів) відливаємо з оригінального флакону в міні флакончики ємністю від 5 мл. Тестування парфумеріі безкоштовно!

Просимо Вас з розумінням віднестися до роботи по реконструкціі сайту – ми перекладаємо тексти на нашу солов’їну мову без зупинки інтернет-магазину, а це потребує часу. Дякуємо за довіру. Все буде Україна!